Graafika
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Graafika

You are not connected. Please login or register

Soovituste/Ideede kogum

+3
Viitik
bHulleT.w
HM
7 posters

Mine lehele : 1, 2, 3  Next

Go down  Teade [Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3]

1Soovituste/Ideede kogum Empty Soovituste/Ideede kogum Esm Okt 24, 2011 9:10 am

HM

avatar
Administraator
Administraator

Tervist, sain lõpuks endast võitu ning otsustasin siiski konto ära teha ning natuke abiks ehk olla

Teil on siin graafika foorum, ent pea kõik siin kannatab suhteliselt disainipuuduse all. Ei ole ühtset temaatikat, ega midagi, mis silmale kena oleks - Igasugu värvid ja värgid kokku topitud lootes, et tuleb miskit head - kahjuks siiski ei.

Kui te soovite sellest foorumist luua midagi, mis tulevasi ja olevasi põlvesid hakkaks õpetama ning ühendama, siis tuleb kohe kindlasti abi küsida oskajamatelt või siis ise nokitsema asuda ning mitte enne lõpetada, kui tulemus on enam kui rahuloldav.

Näiteks võtsin natuke aega ning tegin logo ümber - Viisakam, värvivaesem ning natuke viitab ka foorumi temaatikale - Jah, ma ei pannud sinna Photofiltre logo kuna ma ei leidnud ning Gimpi logo läks sinna väga vastumeeli - Gimp ei ole tõsiseltvõetav pilditöötlustööriist. Kui Te soovite tulevikus asjalikku ja kena graafikat viljeleda - siis pöörduge kohe Photoshopi ja Illustratori poole ning lõpetage igasugune Gimpimine ja muu säärane.

Soovituste/Ideede kogum Logo_v

Samuti, olles registreerunud nägin seda avatari puudumise jõletist - palun, oleks võinud siis ilusad värvid - korraliku tekstiasetuse ning fondi kuskilt tõmmata - praegu on äraütlemata kole - koheselt tuleks ära vahetada - siin on näiteks minu pakkumine, millega see asendada:

Soovituste/Ideede kogum Noavatar

Ümber tegin ka teie "Uus teema" ja "Vasta" nupud, et värvilahendus ühtiks foorumi endaga:

Soovituste/Ideede kogum NewtopicSoovituste/Ideede kogum Reply

Kui ma nüüd konstruktiivse kriitiika jagamise eest siit foorumikeeldu ei saa, naasen veel tagasi ning võin veel abiks olla, kui soovi.

EDIT: Nägin ära nüüd ka need vasakpoolsed teemasisesed nupud:

Soovituste/Ideede kogum QuoteSoovituste/Ideede kogum EditSoovituste/Ideede kogum Delete


EDIT2: Unustasin ennist ütlemata, ent üks väga häiriv, ent elementaarne muudatus tuleks ka läbi viia - õigekiri võiks ikka foorumis olla korrektne - kui mitte postitustest, siis alamfoorumite ja kategooriate seas kohe kindlasti.

2Soovituste/Ideede kogum Empty Re: Soovituste/Ideede kogum Esm Okt 24, 2011 7:58 pm

bHulleT.w

bHulleT.w
Administraator
Administraator

Vau, ei saa kohe kindlasti, väga hea, et keegigi tuleb hea suhtumisega appi ! :)
Aga, soovime teid siia ikka edasi, soovitage kriitikat ja igast värke.
Ja saaksite anda selle logo lingi ? Paneme peale tunduvalt kenam kui hetkene.
Aga muidu oleksite nõus teised pildid ka ära tegema ?

https://graafika.forum.co.ee

3Soovituste/Ideede kogum Empty Re: Soovituste/Ideede kogum Esm Okt 24, 2011 9:17 pm

HM

avatar
Administraator
Administraator

Niiet tegemist ei olegi surnud foorumiga, nagu hiljem vaatasin viimaste postituste põhjal.

Logo eraldasin ning on kättesaadav siit:

http://www.upload.ee/image/1757924/logo_.png

Mida täpsemalt "teiste piltide" all silmas pead?

4Soovituste/Ideede kogum Empty Re: Soovituste/Ideede kogum Teis Okt 25, 2011 9:03 am

Viitik

Viitik
Joonistaja
Joonistaja

Mina arvan, et selle reklaambänneri võiks sealt ära kaotada ja siis pealehel iPaneel v1.

5Soovituste/Ideede kogum Empty Re: Soovituste/Ideede kogum Teis Okt 25, 2011 3:32 pm

HM

avatar
Administraator
Administraator

Loomulikult peab selle bänneri ära koristama - keegi ei taha sellises, ebaaktiivses foorumis ennast raha eest reklaamida - miks? Sest pole külastajaid.

Ning külastajad ei taha näha kahte kogust reklaame foorumil - ei ole väga hea esmamulje. Enne, kui te ei ole endale mingit asjalikku webhosti orgunninud - ei tasu midagi sellist sinna toppida.

Ning see iPaneel on enam kui kasutu - See on justkui lisatud mõttega, et mida rohkem elemente foorumis oleks, seda parem, ent see on täiesti vastupidine - mida puhtam leht, seda kasutajasõbralikum.
Minimalism on n.ö. moes.

6Soovituste/Ideede kogum Empty Re: Soovituste/Ideede kogum Teis Okt 25, 2011 4:35 pm

Viitik

Viitik
Joonistaja
Joonistaja

Nõustun täiesti, ja foorumi disaini võiks muuta või siis lihvida. :)

7Soovituste/Ideede kogum Empty Re: Soovituste/Ideede kogum Teis Okt 25, 2011 9:24 pm

bHulleT.w

bHulleT.w
Administraator
Administraator

Lukus (punast värvi)
Tänan (rohelist värvi)
Tänatud (tumerohelist värvi)
Vaata ip (punast värvi)
Uus kiri (halli värvi)

NB: Eemaldasin ipaneeli ja reklaami. Veelsoovitusi ?

https://graafika.forum.co.ee

8Soovituste/Ideede kogum Empty Re: Soovituste/Ideede kogum Teis Okt 25, 2011 10:16 pm

HM

avatar
Administraator
Administraator

Kas see foorumi template on omadega igati lukus või annab sinna peale ise midagi peale valida? Kui jah, kas valik on piiratud millegagi?

9Soovituste/Ideede kogum Empty Re: Soovituste/Ideede kogum Kolm Okt 26, 2011 8:55 am

bHulleT.w

bHulleT.w
Administraator
Administraator

Värve saab muuta pilte saab muuta, ja cssi ja html ja javaskripti saab lisada. Kuid teeksite pildid 2ra ?

https://graafika.forum.co.ee

10Soovituste/Ideede kogum Empty Re: Soovituste/Ideede kogum Kolm Okt 26, 2011 9:17 am

HM

avatar
Administraator
Administraator

Aga miks mitte investeerida natukene omapoolset finantsi sellisesse projekti ning algatada üks korralik graafikafoorum eesti noortele ja vanadele, kus saaks nii heietada, õppida kui ka kritiseerida. Vaja lihtsalt soetada oma .ee domeen, hosting kuskilt hankida ning siis näha rohkem vaeva ja asi käima lükata - sellist portaali/kommuuni eestis tahaks küll näha - ikka tore näidata ja vaadata - inspiratsiooni saada ja motivatsiooni jagada.

11Soovituste/Ideede kogum Empty Re: Soovituste/Ideede kogum Kolm Okt 26, 2011 9:29 am

bHulleT.w

bHulleT.w
Administraator
Administraator

Pmi mulle pikemalt.

https://graafika.forum.co.ee

12Soovituste/Ideede kogum Empty Re: Soovituste/Ideede kogum Kolm Okt 26, 2011 3:09 pm

CrownedBlunt

CrownedBlunt

Gimp - mitte tõsiseltvõetav? sorry, agam..
Gimp on pmst downgrade PS'ist. Jah, tal pole samasuguseid võimalusi mis PS'is, aga vabavara kohta on ta super, ning sellega saab palju ära teha.



Viimati muutis seda CrownedBlunt (Kolm Okt 26, 2011 3:23 pm). Kokku muudetud 1 kord

13Soovituste/Ideede kogum Empty Re: Soovituste/Ideede kogum Kolm Okt 26, 2011 3:21 pm

HM

avatar
Administraator
Administraator

CrownedBlunt kirjutas:GIMP POLE TÕSISELTVÕETAV ? SA P.... ei taha minna ?
Gimp on pmst downgrade PS'ist. Jah, tal pole samasuguseid võimalusi mis PS'is, aga vabavara kohta on ta super, ning sellega saab palju ära teha.

Väga ei taha, ent ma jään oma eelneva väite juurde.
Tõepoolest, Gimp on vabavara kohta super, ei rohkemgi veel, ent vabavara olemine seab talle hetkel üsna mitmeid piiranguid, mistõttu ma soovitakski PSi peale üle liikuda. Gimp on tore n.ö. intro-tööriist, ent selleks ta ka jääb.

14Soovituste/Ideede kogum Empty Re: Soovituste/Ideede kogum Kolm Okt 26, 2011 3:25 pm

CrownedBlunt

CrownedBlunt

Haha, vabandust mu eelneva kurja sõna pärast :D
Intro-Töörist. Hmm. Mina saan sellega väga hästi hakkama, ning kõigile, mis PS'is lahendatud, olen leidnud ka gimpis võimaluse. niiet sorries. mina jään oma väite juurde.

15Soovituste/Ideede kogum Empty Re: Soovituste/Ideede kogum Kolm Okt 26, 2011 3:29 pm

HM

avatar
Administraator
Administraator

CrownedBlunt kirjutas:Haha, vabandust mu eelneva kurja sõna pärast :D
Intro-Töörist. Hmm. Mina saan sellega väga hästi hakkama, ning kõigile, mis PS'is lahendatud, olen leidnud ka gimpis võimaluse. niiet sorries. mina jään oma väite juurde.

Nõnda keerukalt või tüütult kui sealt erinevaid PSi funktsioone leida või teostada suudad, olgem ausad, CVs kirja panna arvutioskuste alla Photoshop on siiski palju efektiivsem ja muljetavaldavam tööandjale kui Gimp

16Soovituste/Ideede kogum Empty Re: Soovituste/Ideede kogum Kolm Okt 26, 2011 3:32 pm

CrownedBlunt

CrownedBlunt

Jah. seda kindlasti. Ja ma oskan ka photoshopi. Ta võib tõesti olla parem. Kuid fukyea, mulle meeldib gimpi interface, ning ma olen selle juurde jäänud. kui mulle visatakse photoshop ette, suudan ma seda koheselt kasutada samuti, nagu gimpi.
Mina erilist SUURT vahet nende kahe programmi vahel ei näe v.a - Üks on vabavara, teine mitte.

17Soovituste/Ideede kogum Empty Re: Soovituste/Ideede kogum Kolm Okt 26, 2011 7:30 pm

bHulleT.w

bHulleT.w
Administraator
Administraator

Palun 2rge kalduge offtopicule.

https://graafika.forum.co.ee

18Soovituste/Ideede kogum Empty Re: Soovituste/Ideede kogum Püh Okt 30, 2011 11:27 am

HM

avatar
Administraator
Administraator

Soovituste/Ideede kogum IpSoovituste/Ideede kogum LukusSoovituste/Ideede kogum ThankSoovituste/Ideede kogum ThankedSoovituste/Ideede kogum Uuskiri

19Soovituste/Ideede kogum Empty Re: Soovituste/Ideede kogum Püh Okt 30, 2011 12:30 pm

Viitik

Viitik
Joonistaja
Joonistaja

Palun vahetaga selle foorumi disain ja kasvõi viia aladoomenile
www.era.ee Sinu isiklik domeen - tasuta, turvaline ja igavesti Sinu!

20Soovituste/Ideede kogum Empty Re: Soovituste/Ideede kogum Püh Okt 30, 2011 12:34 pm

HM

avatar
Administraator
Administraator

Kloun kirjutas:Palun vahetaga selle foorumi disain ja kasvõi viia aladoomenile
www.era.ee Sinu isiklik domeen - tasuta, turvaline ja igavesti Sinu!

era.ee ei paku hostingut, vaid ümbersuunamist, seega see ei annaks väga miskit juurde - natuke lühema aadressi, ent tõsi on see, et korraliku foorumi püstipanekuks tuleks siia ka reaalset raha investeerida ja omaenda domeen soetada ilma reklaamideta, mis midagi ei anna.

21Soovituste/Ideede kogum Empty Re: Soovituste/Ideede kogum Püh Okt 30, 2011 12:41 pm

Viitik

Viitik
Joonistaja
Joonistaja

ma tean et ei pakku aga saad .era.ee doomeni kas või siia suunata hourb.com, ise olen nii teinud ja ei ole midagi viga olnud, sest ma ei usu väga et keegi siia foorumile raha investeeriks :P

22Soovituste/Ideede kogum Empty Re: Soovituste/Ideede kogum Püh Okt 30, 2011 6:28 pm

bHulleT.w

bHulleT.w
Administraator
Administraator

HM Tänan väga, et tegite meile need nupud ära ! :)

https://graafika.forum.co.ee

23Soovituste/Ideede kogum Empty Re: Soovituste/Ideede kogum Püh Okt 30, 2011 9:12 pm

Wheelie

Wheelie

no fkkk you .. pohh need nuppud!! tee PS-i õpetus!!
aitäh ! :D

24Soovituste/Ideede kogum Empty Re: Soovituste/Ideede kogum Esm Okt 31, 2011 5:05 am

bHulleT.w

bHulleT.w
Administraator
Administraator

Mis õpetust vaja ?

https://graafika.forum.co.ee

25Soovituste/Ideede kogum Empty Re: Soovituste/Ideede kogum Püh Nov 06, 2011 12:09 am

Matyke

Matyke

Väga hea aga võiksite selle uue disaini peale panna ? :)

Sponsored content



Tagasi üles  Teade [Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3]

Mine lehele : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele